Atla
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu

Programlarımız

18 – 24 AY MİNİ MUZİPO
Ebeveynlerle birlikte gerçekleştirilen bu grupta, çocukların denge ve koordinasyon becerileri, ince motor becerileri ve dil gelişimleri desteklenir. Ebeveyn-çocuk bağını güçlendirmeyi amaçlayan aktiviteleri içeren bu program, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlence ve hareketin iç içe olduğu bir sosyal platform niteliği taşımaktadır. Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Mini Muzipo grubumuz 1 saat sürmekte, 30 dakika fiziksel aktivite, 30 dakika muzip oyun etkinliklerinden oluşmaktadır.

24 – 36 AY AKTİF MUZİPO
Tercihen ebeveyn katılımı ile gerçekleşebilen bu oyun grubunda, çocukların büyük ve küçük kas becerileri ile birlikte el-göz/el-ayak koordinasyonlarının gelişimi sağlanır. Bu program kapsamında yapılan çeşitli hareket ve muzip oyun etkinlikleriyle çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerini güvenli bir ortamda gözlemleriz. Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Aktif Muzipo grubumuz 1,5 saat sürmekte, 45 dakika fiziksel aktivite, 45 dakika muzip oyun etkinliklerinden oluşmaktadır.

36 – 48 AY HAREKETLİ MUZİPO
Temel hareket becerilerinin pekiştirildiği bu oyun grubunda; tırmanma, tutunma, atlama vb. kaba motor çalışmaları yapılırken, yaratıcılık odaklı muzip oyun etkinlikleri ile bilişsel ve sosyal gelişimleri desteklenir. Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Hareketli Muzipo grubumuz 2 saat sürmekte, 1 saat hareket eğitimi, 1 saat muzip oyun etkinliklerinden oluşmaktadır.

3-5 YAŞ MUZİP SAATLER
Haftada 3 gün ya da 5 gün olan Muzip Saatler grubumuz 4 saat sürmekte, 2 saat hareket eğitimi, 2 saat muzip oyun etkinliklerinden oluşmaktadır.
Alanında uzman akademisyenler danışmanlığında hazırlanmış olan “Muzip Saatler” 3-5 yaş aralığındaki çocuklar için etkin ve yoğunlaştırılmış bir program olarak öne çıkıyor. Farklı hareket etkinlikleri ve atölye etkinliklerinden oluşan çeşitli aktivite içeriği ile çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen programımız, aynı zamanda çocukların sosyalleşerek okula adaptasyon sürecine destek oluyor.

Muzip saatler programı kapsamında aşağıdaki etkinlikler gerçekleştiriliyor.

 • Temel Hareket Becerileri
 • Manipülatif Beceriler
 • Dynamic Games ve Muzumba
 • Geleneksel Oyunlar ve Sokak Oyunları
 • Takım Oyunları
 • Ritm Müzik Atölyesi
 • Kitap Kurdu
 • Mini Survivor
 • Hareketli Drama
 • Orff
 • Beyin Egzersizleri
 • Spor Oyunları
 • Temel Cimnastik
 • Türkiye Turu ve Türk Mutfakları
 • Eco Muzipo
 • Dikkat Reaksiyon ve Koordinasyon
 • Doğada Bilim
 • Muzip Düşler / Hayal Atölyesi

5-7 YAŞ ESNEK MUZİPO
Temel jimnastik alt yapısının oluşturulduğu bu grupta çocukların esneklik, çeviklik ve dayanıklılık becerilerinin gelişimi amaçlanır. Öz disiplin ve öz güven kavramının kazanımıyla birlikte çocukların diğer spor branşları için hazır olmasını da sağlıyoruz. Haftada 2 gün olan Esnek Muzipo Muzipo grubumuz 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

7-9 YAŞ SPORTİF MUZİPO
Bireysel ve takım sporlarına ilişkin temel bilgilerin ve becerilerin kazanılmasını amaçlayan bu grupta, tüm branşlar için gerekli olan sürat, esneklik ve koordinasyon becerilerinin gelişimi sağlanır. Bununla birlikte takım ve ekip bilincinin aşılanması ile çocuklara sporcu karakteri ve spor alışkanlığı kazandırılır. Haftada 2 gün olan Sportif Muzipo Muzipo grubumuz 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

9-12 YAŞ SPORTİF MUZİPO
Tüm branşların kuralları ile birlikte uygulanması ve öğretilmesini amaçlayan bu grupta çocuklar kendi yeteneklerini keşfederler. Çocuklar karmaşık becerilerini ve karar verme yetilerini kullanarak, strateji uygulayarak hareket etmeyi öğrenirler. Haftada 2 gün olan Sportif Muzipo Muzipo grubumuz 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

YAZ KULÜBÜ
Spor, sanat ve bilim temelli eğlenceli yaz programımız ile, çocukların yaz tatili boyunca kaliteli zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Spor branşları, macera dolu dış etkinlikler ve atölye etkinliklerinden oluşan aktiviteleri kendi yaş grupları ile birlikte deneyimleyen çocuklar unutamayacakları bir yaz tatili yaşıyorlar. Yaz Kulübü programı, günlük, haftalık ve aylık üyelik seçenekleri ile uygulanabilmektedir.

SÖMESTR KULÜBÜ
Sömestr tatili boyunca çocukların aktif olarak dinlenmelerini, enerjilerini doğru kullanmalarını ve ikinci eğitim dönemine daha motive başlamalarını amaçladığımız sömestr programımız ile çocuklar; hareket, sanat ve atölye temelli farklı etkinliklere katılarak kaliteli zaman geçiriyorlar. Çocukların kendi potansiyellerinin farkında vardıkları, yaratıcılıklarını kullandıkları ve spor becerilerini geliştirdikleri programımız tüm okul dönemi çocukları için uygulanabilmektedir. Günlük ve haftalık seçenekler ile uygulanmaktadır.

HAREKETLİ AKTİVİTE PROGRAMLARI
Alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanan hareket eğitimimiz ile, çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çocuklara doyasıya hareket edebilecekleri güvenli bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Hareket eğitimimiz; “Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedeflerken, çocukların ekip ruhu çerçevesinde sosyalleşmelerini ve paylaşarak eğlenmelerini destekliyor. Uzman eğitmenler tarafından kurulan parkurlar ile çocukların denge, koordinasyon ve esneklik becerilerini geliştiren hareket eğitimimiz, çocuklara başarma duygusunu tattırarak onlara özgüven kazandırıyor. Çocuklar; grup halinde yapılan çalışmalar ile, “takım olma olgusunu” ve “birlikte başarma duygusunu” deneyimliyorlar, birbirlerinin başarılarından keyif alma duygusunu tadıyorlar. Uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen hareket eğitimimiz sırasında çocuklar; sıralarını beklemeyi, sabırlı olmayı ve arkadaşlarına saygı duymayı öğreniyorlar.

Kazanımlar:

 • Denge
 • Koordinasyon
 • Esneklik
 • Tırmanma
 • Tutunma
 • Kuvvet
 • Dayanıklılık
 • Sıçrama
 • Çabukluk
 • Spor branşlarına özgü pozisyon alma ve temel duruşlar

MUZİP OYUN SAATI / WORKSHOPLAR
Muzip oyun saatler etkinliklerimiz ile çocuklarımızın ince motor becerilerinin, bilişsel ve duygusal becerilerinin gelişimini destekliyoruz. Özgür ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen Oyun saatlerimiz esnasında, yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini kullanmaları için onları teşvik ediyoruz. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile ebeveynli ve ebeveynsiz muzip oyun etkinlikleri olarak uygulanabilmektedir.


Muzip Oyun Saati / Workshoplar programı kapsamında yapılan etkinlikler:
 • Orff Atölyesi
 • Duyu atölyesi
 • Hareket Atölyesi
 • Zumba Atölyesi
 • Yoga Atölyesi
 • Minik Şefler

MUZİ-KOD PROGRAMI
Muzi-Kod programı, çocuklara kodlamanın temel mantığını hareket ettirerek öğretiyor. Kodlama ve algoritma ile çocuklar problemlere farklı yönlerden bakıp çözümler üretebilmeyi, sistemli ve yaratıcı düşünebilmeyi ve çözüm önerileri sunabilmeyi kazanıyor. Uzmanlara göre çocuklar algoritma mantığını kavradıklarında her şeyin belirli bir düzen içerisinde gerçekleştiğini de kolayca kavrayabiliyor. Bu doğrultuda oluşturulan ve içeriği Muzipo Kids’in alanında uzman eğitmen kadrosu ve danışman kadrosu tarafından hazırlanan programla; çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerinde gelişim sağlanması amaçlanıyor.
Bu program 3-5 yaş arasındaki çocuklar için uygulanabilmektedir.

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ
Doğum günü partileri hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile 1 yaştan 12 yaşa kadar farklı konseptler ile planlanabiliyor. Survivor oyunları ve parkurları ile hareketin, dansın ve eğlencenin harmanlandığı doğum günü partilerimizde çocuklar unutamayacakları deneyim yaşıyorlar. Çocuklar, uzman eğitmenlerimiz gözetiminde kaliteli zaman geçirirken, ebeveynler sohbetin ve ikramlarımızın tadını çıkarıyorlar.

Doğum günü paketleri hakkında detaylı bilgi almak için size en yakın Muzipo Kids merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Özel Eğitmen Programı

Özel Eğitmen ile Hareketli Aktivite Programı

Muzipo Kids’in uzmanlar tarafından hazırlanan hareketli eğitim programına çocuklarınız artık istediğiniz yerde katılabiliyor.

Pandemi sürecinde ebeveynlerimizin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, “Özel Eğitmen ile Hareketli Aktivite Programı”nı hayata geçirdik. Muzipo Kids üyeleri, Muzipo Kids merkezlerinde ya da ebeveynlerin kendi ev/site bahçelerinde çocuklarına özel eğitmen programından faydalanabilir. Bu program kapsamında eğitmenlerimiz ebeveynlerimizin çocuklarıyla birebir ilgilenecek ve onların ihtiyaçlarına göre özel program hazırlayarak, gelişim süreçlerini bireysel olarak takip edebilecek.

Program dahilinde çocuklar birebir eğitim hizmetinden yararlanabileceği gibi isteğe bağlı olarak yine ebeveynlerinin belirleyeceği kapalı grup ile özel grup programından da faydalanabilir.

Muzipo Kids Özel Eğitmen Programı hakkında detaylı bilgi almak ve programdan faydalanmak için hemen size en yakın Muzipo Kids merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.