Atla
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu

Hakkımızda

Biz eskiden sokaklarda yakar top oynar, bisiklete biner, arkadaşlarımızla maç yapar, ağaç tepelerinden inmezdik. Güneş batarken annemiz seslenirdi; “hadi gir içeri artık, akşam oldu.” Şimdi çocuklarımız bu hareketli eğlenceden yoksun büyüyor. Sokağa çıkmayı, atlamayı, sıçramayı, arkadaşlarıyla etrafını keşfetmeyi bilmeden büyüyor ve kendini bir anda okulda buluveriyor. Derken vücudun hareket etmeye en çok ihtiyacı olan yaşlar geçiveriyor. Ve sonra hareketsizliğe bağlı hastalıklar ortaya çıkıyor.

Biz 10 yıl önce kadınların yeteri kadar hareket etmediğini gördük ve b-fit markasını kurduk, tüm Türkiye’ye yayıldık. 2011'den bu yana da Muzipo Kids’le gözümüzün nuru çocuklara harekete özgürlüğü sağlıyoruz.

Muzipo Kids’in amacı; “çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve içinde bulundukları anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek."

Muzipo Kids merkezlerinde çocuklar hem eğlenecek hem de güvenli bir ortamda bedenini kullanmayı öğrenecek. Anne babalar da gözleri arkada kalmadan bir nebze kendine zaman ayırabilecek. Biz çocukların gelişimlerini her ay ölçüp anne ve babalarıyla paylaşacağız ki çocuğumuzun içindeki cevherin farkına varalım ve yolunu elbirliği ile kolaylaştıralım.

Hadi gelsin çocuklar Muzipo Kids’e ve hareket başlasın!

Muzipo Kids Hakkımızda