Atla
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Neden Muzipo Kids Franchising?

Neden Muzipo Kids Franchising?

Muzipo Kids gücü, profesyonel kurucu ekibinin yanı sıra; 50 ilde 200’e aşkın merkezi olan “b-fit Kadınların Yaşam Merkezi” deneyiminden gelmektedir.

Bir Muzipo Kids merkezi açmaya karar verdiğinizde; ekibimiz mobilyalarınızdan dekorasyonunuza, eğitim malzemelerinizden oyuncaklarınıza, bilgisayar programınızdan işletme malzemelerinize kadar her şeyi hazırlar.

Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile Muzipo Kids, çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir.

Muzipo Kids, ulusal / yerel pazarlama desteği ve kurumsal anlaşmalarla tanıtımınızı yaparak üye portföyünüzü hazırlamanıza ve büyütmenize yardımcı olur.

Sürekli olarak yaptığı Araştırma / Geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen bir işletme olmanızı sağlar.

Muzipo Kids’in üye takip ve kontrol sağlayan bilgisayar programına sahip olursunuz ve bu konuda teknik destek alırsınız. Böylece hem iş süreçlerinizi, hem üyelerinizi yakından takip eder, yüksek verimlilikle çalışırsınız.

Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. Muzipo Kids standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.

MUZİPO KİDS MERKEZİ AÇMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALISINIZ?

Bir Muzipo Kids merkezi açmak için sporcu, pedagog veya benzeri bir dalda öğrenim görmüş ve tecrübeli olmanız gerekmiyor. Aradığımız mutlak özellikler ise koşulsuz güler yüz, soruna değil çözüme odaklı ve pozitif yaklaşım. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık girişimciler olmanız da vazgeçemeyeceğimiz özellikler arasında.

Kalbinde çocuk sevgisi olan tüm işletmecileri Muzipo Kids ailesine bekliyoruz.

Haber

Sonraki makale Türkiye’nin İlk Çocuk Hareket Üssü: Muzipo Kids!