Atla
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Muzipo Kids Franchise Başvuru Formu
Çocuk gelişimini destekleyici programlara yatırımcıların ilgisi artıyor.

Çocuk gelişimini destekleyici programlara yatırımcıların ilgisi artıyor.

Artan talebin boyutlarını değerlendiren Türkiyenin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kidsin Kurucu Ortağı Uzman Eğitimci Aslı Olgun 2013 yılında Kozyatağında açılan merkezimize o yıl 100 başvuru almıştık. Velilerden gelen istek üzerine sadece 3 ay sonra ikinci merkezimizi İzmir Bornovada açtık. Şimdi ise 15 şehirdeyiz ve 41 merkezimizle hizmet veriyoruz. 2018 yılının ilk 5 ayında 2000den fazla yeni üye kaydı aldık dedi.

BIR AYDA 30 BIN BULUŞMA

Açıldığı günden bu yana 20 binden fazla çocuğun hayatına dokunan Muzipo Kids çocuklara gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri değişim sağlayabilecekleri eğlenceli yaratıcı güvenli çocuk haklarına saygılı ve toplumsal cinsiyet eşitliği ilkesine uygun bir ortam sunuyor. Muzipo Kids merkezlerindeki eğitmenler Motivasyonel Görüşme Tekniği olarak isimlendirilen psikolojik sağlığı denetleyen uluslararası alanda geçerli bir metot ile seçiliyor. Sonuçlar uzman psikologlar tarafından değerlendiriliyor. Uygulanan tüm programlar uzman kadro tarafından ve akademisyenler danışmanlığında yürütülüyor. Türkiyenin ilk çocuk hareket üssünde ayda ortalama 30 bin kez çocuklarla buluşuluyor. Üye olan çocuklar ortalama haftanın üç günü Muzipo Kids programlarına katılıyor.

2019 SONUNA KADAR 50 MERKEZ HEDEFLENIYOR

Franchise sistemiyle büyüyen Muzipo Kids merkezlerinin 2019 sonuna kadar 50ye çıkması bekleniyor. Merkez açmak isteyenlere tüm süreçlerde destek olan Muzipo Kidsin franchise bedeli 160 bin TL KDV.

Muzipo Kids yatırımcılar için mobilyadan dekorasyona aktivite ekipmanlarından oyuncaklara bilgisayar programından işletme malzemelerine kadar her şeyi hazırlıyor.  Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayanlar için Muzipo Kids çalışma arkadaşlarını bulmaya yardımcı oluyor düzenlediği eğitimlerle işletmeyi yönetime hazır hale getiriyor. Üstelik ulusal ve yerel pazarlama desteği sunarak ve kurumsal anlaşmalarla tanıtım yaparak işletmecilerin üye portföylerini hazırlamalarına yardımcı oluyor. Üye takibi ve kontrolünü sağlayan bilgisayar programıyla teknik destek sağlıyor ve iş sürecinde verimliliği artırıyor.

Haber

Önceki makale Muzipo Kids'te Neler Var?
Sonraki makale Büyütecek Ortaklığa Açığız